بی ام دبلیو X1

ب‌ام‌و ایکس۱ (BMW X۱) خودرویی است که در سال‌های ۲۰۰۹ تا در لایپزیگ و آلمان تولید شده‌است. طراحی آن موتور جلو و خودرو چهار چرخ محرک بوده‌است. سیستم جعبه‌دندهٔ آن ۶ دنده به دو صورت خودکار و دستی است.

نسل اول

این نسل نخستین بار در نمایشگاه اتومبیل پاریس در سال ۲۰۰۸ معرفی شد.نخستین نسب X1 از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۶ تولید شده‌است و سپس نسل دوم آن در سال ۲۰۱۶ با کد اتاق F48 جایگزین آن شد. این نسل مانند X3، بر روی پلتفرم E90 ساخته شده‌است.

نسل دوم

نسل دوم ایکس۱ در سال ۲۰۱۶ با کد اتاق F48 معرفی گردید. بی ام و X1 جدید از پلتفرم مشترک با محصولات مینی و ماشین‌های جدید و پر طرفدار بی ام و سری ۲ اکتیو تورر و گرن تورر بهره می‌برد. بی ام و X1 جدید در همه بخش‌ها پیشرفت‌های قابل توجهی داشته‌است، ولی یکی از مهم‌ترین بخش‌ها برای هر ماشین میانگین ایمنی است که بی ام و X1 جدید با ارتقاء شاسی و اتاق ماشین و تکنولوژی‌های مربوط به ساخت آن ایمنی این ماشین را تا حد زیادی افزایش داده‌است. بی ام و X1 جدید اکنون در تست‌های تصادف موسسات بین‌المللی نمره‌های بسیار خوب و قابل توجهی را دریافت کرده‌است. تکنولوژی‌های مربوط به ساخت آن ایمنی این ماشین را تا حد زیادی افزایش داده‌است. بی ام و X1 جدید اکنون در تست‌های تصادف موسسات بین‌المللی نمره‌های بسیار خوب و قابل توجهی را دریافت کرده‌است.

مانیتور بی ام و ایکس 1

ال سی دی و صفحه نمایش مجهز به جی پی اس بی ام و ایکس وان در چهار تیپ با ویژگی های سخت افزاری متفاوت عرض می گردد.

قیمت: لطفاً تماس بگیرید

دی وی دی بی ام و X1

مانیتور فابریک بی ام دبلیو قابلیت پخش ,usb, bluetooth با قابلیت نصب دوربین عقب و جلو , قابلیت نصب تلویزیون دیجیتال, خروجی برای مانیتور های پشت سری و .....

قیمت: لطفاً تماس بگیرید

مانیتور فابریک بی ام و X1

مشخصات کلی دی وی دی فابریک ( مانیتور فابریک BMW X1 ) در چهار تیپ عرضه می شود

قیمت: لطفاً تماس بگیرید