ES 350 2014

لکسس سری ES خودرویی سدان و لوکس و ایده آل برای مشتریانیست که به دنبال آسایش و راحتی یک خودروی با کلاس می‌گردند. اکنون این خودرو در مدل 300h با پیشرانه ای مقرون به صرفه، می‌تواند در بودجه مصرف سوخت نیز صرفه‌جویی کرده و آلایندگی کمتری نیز وارد محیط زیست نماید.

خودروی مورد بررسی، به قیمت 40 هزار دلار و مجهز به تجهیزات اضافی و مجموعه‌های آپشن برای راحتی بیشتر بود.

در سال 2015، قسمت عمده فضای داخلی این خودرو به‌روزرسانی شده‌اند. از جمله استفاده از مواد مرغوب‌تر، نمایشگر لمسی همراه با کنترل صوتی به صورت استاندارد، سیستم کنترل از راه دور Enform همراه با برنامه‌های ارتقا یافته را می‌توان نام برد.

مدل مورد آزمون از یک مانیتور نقاط کور و هشدار ترافیک عقب به قیمت 500 دلار، سیستم هشدار خروج از خط به هزینه 1015 دلار، بسته ناوبری با هزینه 1795 دلار، درب خودکار صندوق به قیمت 400 دلار، سیستم دستیار پارک به قیمت 500 دلار بهره گرفته است. بعلاوه پکیج لوکس ویژه به قیمت 2435 دلار نیز برای آن سفارش داده شده که شامل تریم چوب و بامبو، تهویه مطبوع چند ناحیه ای، سیستم گرمایش صندلی‌های جلو سایبان الکتریکی پنجره عقب، نورپردازی محیطی، فرمان تلسکوپی و صندلی الکتریکی می‌شود. در نهایت با درنظر گرفتن گرم‌کن فرمان و چوب بامبو برای تزئینات، قیمت این خودرو به 48605 دلار رسیده است.

با ورد به داخل کابین، فضایی لوکس و بسیار راحت را مشاهده می‌کنید که به طور کامل از جهان پر سروصدای بیرون تفکیک شده است. یک سیستم صوتی پیشرفته نیز در این محیط ساکت و وسیع می‌تواند لذت بیشتری برای گوش دادن به موسیقی فراهم سازد.

صندلی‌های گرم‌کن و سردکن دار و فرمان گرم شونده همراه با صندلی‌هایی که در 10 وضعیت به صورت الکتریکی قابل تنظیم می‌باشند و درب صندوق بدون نیاز به کلید، رانندگی راحت و آسایشی لذت‌بخش را فراهم می‌سازند.

مانیتور لکسوس ES 350

مانیتور فابریک لکسوس ES350 قابلیت پخش ,usb, bluetooth دارای حافضه داخلی ( 64 گیگ ) و رم 4 گیگ. با GPS و WiFi. قابلبت نصب دوربین عقب و جلو , قابلیت نصب تلوزیون دیجیتال, خروجی برای مانیتور های پشت سری و .....

قیمت: لطفاً تماس بگیرید